AMP 1 RB – Swirr

Kasutusvalmis sööt (geel söödakarbis) sipelgate tõrjeks. Sööt on mõeldud kasutamiseks professionaalsetele ja mitteprofessionaalsetele kasutajatele.

Tõrjutavad sipelgad: mullamurelane e. must aiasipelgas, Argentina sipelgas ja teised sipelgaliigid.

Toimimisviis: AMP 1 RB on kõrge atraktiivsusega peibutusgeel, valmistatud vee baasil erinevate suhkrukomponentidega, mis on sipelgatele väga ahvatlev.

AMP 1 RB sisaldab atsetamipriidi, mis toimib allaneelamisel või puudutamisel. Mõju närvisüsteemile põhjustab esmalt halvatuse ja seejärel kahjulike organismide surma.

Toode sisaldab äärmiselt mõru koostisainet denatooniumbensoaati, mis aitab vältida juhuslikku allaneelamist inimestel või loomadel.

Kasutamisjuhend

Avage pakend ning eemaldage ettevaatlikult korgid. Esmalt suruge külgedel asetsevad kolm osakest väljapoole ja seejärel eemaldage. Kasutage söödatoose horisontaalselt. 

Kasutada nii siseruumides kui õuealal. Asetage söödatoosid lastele ja loomadele kättesaamatusse kohta. Siseruumides kasutage 1–2 söödatoosi 10 m² kohta, eelistatavalt sipelgaradadel. Siseruumides püsib kaitse kuni 4 nädalat. 

Õuealal kasutage 1-2 söödatoosi pesa sissepääsu kohta, maksimaalselt 10 g/pesa. Kaitske söödatoosi vihma ja otsese päikesevalguse eest. Õuealal on esimesed nähtavad tulemused 3 päeva pärast. Pesa hävitamine 1–4 nädala pärast.

Toime avaldub kuni tundide jooksul pärast allaneelamist. Sipelgad tarbivad sööta ja viivad seda oma pessa, hävitades nii terve koloonia. Olenevalt sipelgate arvukusest kasutage 1-6 korda aastas. 

Üldine informatsioon

Biotsiidi registreerimistunnistuse nr.
1453/16

Koostis
1 g/kg atsetamipriid