Tere tulemast Nordisk Alkali kodulehele!

Me aitame Sind taimekaitseprobleemide puhul!

Meie tegevuse üheks nurgakiviks on teada kõike taimekaitse kohta. Meil, kes me töötame Nordisk Alkalis, on pikaaegsed ja laia profiiliga kogemused taimekaitse alal, seda nii tavapõllumajanduses kui ka aiandusvaldkonnas: puuvilja- ja marjakasvatus, köögiviljandus, katmikkultuurid ja ilutaimed.

Oled oodatud meiega ühendust võtma, jagame meelsasti oma teadmisi ja kogemusi!

Kättesaadav informatsioon ja nõustamine

Soovime, et info meie toodete ja kogemuste kohta oleks võimalikult kättesaadav kõigile, kes seda soovivad. Sellelt kodulehelt leiad nõuandeid meie toodete kohta, mis põhinevad paljude aastate jooksul saadud teadmistel ja kogemustel ning näitavad meie sortimendi laiahaardelisust. Kui Sul on tarvis ohutuskaarte alla laadida, siis meie kodulehelt leiad iga toote kohta ohutuskaardid.

Loodame, et see koduleht on Sulle heaks abimeheks erinevate taimekaitseprobleemide lahendamisel, mis ühe hooaja jooksul esile kerkida võivad. Kui Sul on vaja veel abi ja/või soovid arutleda mingi spetsiifilise probleemi üle või taimekaitse kohta üldiselt, siis võid alati meiega telefoni või e-posti teel ühendust võtta. Me hindame väga isiklikku kontakti ja võrgustikku. Ja ära unusta – taimekaitsealast tööd tuleb teha niimoodi, et keskkonnamõjud oleksid võimalikult väiksed, aga samaaegselt niiviisi, et taimekaitse oleks piisavalt efektiivne, et kontrollida kahjurit või umbrohtu – meie soovitused on välja töötatud selle baasilt. Meie eesmärgiks on anda keskkonnaalaselt kompetentset nõu, nii et meie tooteid kasutataks hea taimekaitse tava kohaselt.

Teenindus, kättesaadavus ja rahvusvahelised partnerid

Tänu sellele, et oleme turul kontoritega nii Rootsis kui Taanis ning kohalike esindajate kaudu ka teistes maades, oleme me väga hästi kättesaadavad ning saame pakkuda head teenindust ja anname oma parima selleks, et olla pidevalt kättesaadavad.
Meie tihe koostöö paljude rahvusvaheliselt tuntud taimekaitsevahendite tootjatega tagab selle, et saame olla moodsa tehnika- ja tootearenduse osas esirinnas. Me arendame pidevalt oma tooteportfelli, nii olemasolevate kui uute toodete vallas ja meie pikaajaliseks strateegiaks on olla atraktiivseks partneriks nii põllumeestele, köögiviljakasvatajatele, edasimüüjatele, nõustajatele kui tarnijatele.

Piiritagune koostöö

Alates aastast 2008 kuulub Nordisk Alkali AB Belgias asuva ettevõtte Belchim Crop Protection (Belchim) alla, olles selle täielikus omanduses olev tütarettevõte.
Belchim on ettevõte, millel on samad eesmärgid, nagu Nordisk Alkalil, ainult palju suuremas ulatuses. Eesmärgiks on olla organisatsiooniks ja partneriks rahvusvahelistele ettevõtetele taimekaitsevahendite arendamisel ja levitamisel, nii tavapõllumajanduses kasutatavate keemiliste kui ka mahepõllumajanduses kasutatavate taimekaitsevahendite alal. See tugevdab veelgi meie võimalusi arendada uusi tooteid ja ideid, mida võime sobitada põllumajanduse, aianduse ja tarbijaturu vajadustega nii Rootsis kui ka ülejäänud Põhjamaades ja Baltikumis.

Areng ja tulevik

Me oleme veendunud, et põllumajandusel, aiandusel ning puuvilja- ja marjakasvatusel on head eeldused jätkata majanduslikult kandvate toorainete, toiduainete ja energia tootjaks olemist, seda nii kohalikuks tarbimiseks kui ka ekspordiks. Selle üheks tingimuseks on muidugi see, et me ka edaspidi saaksime kindlustada juurdepääsu efektiivsetele toodetele, millel on hea humaanne ja keskkonnaprofiil nii bioloogiliste kui ka keemiliste taimekaitsevahendite seas.

Meie suureks pühendumiseks on investeerida uute toodete arendamisse, mis on sobitatud Põhjamaade ja Baltikumi vajadustega. Uute vahendite arendus- ja registreerimiskulud on viimastel aastatel lakke kerkinud ning selleks, et saaksime üheskoos edukad olla, on meil vaja omavahelist vastastikust lojaalsust – kasvatajate, edasimüüjate ja nõustajate vahel. Ilma ühise pühendumiseta oleme me muidu varsti ilma tunnustatud taimekaitsevahenditeta, mis on arendatud just meie kohalikele vajadustele vastavalt.

Põhjamaine mõistlik suhtumine, vajadustest lähtumine ning tihe koostöö tööstusega hakkab mängima tähtsat rolli selles, et Põhjamaade ja Baltimaade toiduainete tootmine saaks ka tulevikus olla konkurentsivõimeline – tulevik, milles ka Nordisk Alkalil saab olema oma osa!

Sinu saak, meie kirg!